Обява
Be Active ENTERTAINMENT

АНИМАТОР/ANIMATOR/ENTERTAINER
Описание
БИ АКТИВ ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ НАБИРА НОВИ ТАЛАНТИ ЗА СЕЗОН 2017!
ОБИЧАШ ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАШ?
ИМАШ ТАЛАНТ?
ИСКАШ ДА ОБЩУВАШ С ХОРА ОТ РАЗЛИЧНИ КУЛТУРИ?
ВЛАДЕЕШ АНГЛИЙСКИ, НЕМСКИ ИЛИ РУСКИ?
TЪРСИМ ТЕБ!
Ние - Би актив ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ, сме една от най-успешните и големи фирми за хотелска анимация в България!
Имаме дългогодишен опит в Гърция, Испания, Тунис, Турция, Египет и обслужваме хотели и събития в цяла България!
Мисията ни е да предоставим високо ниво спортни, детски и вечерни програми на партньорите ни и да дадем възможност на аниматорите ни да се изявяват, доказват и развиват в професионалните ни екипи!
Търсим всестранно развити таланти, които обичат да общуват с хора, да се забавляват и да са в центъра на вниманието!
Танцуваш салса, народни танци, хип хоп или какъвто и да е друг стил, дори и любителски?
Или може би посещаваш зумба, йога или пилатес класове?
Обичаш спорта?
Децата те обичат?
Ние сме твоя трамплин за едно незабравимо лято!
Детските, спортните и вечерните ни програми са на високо ниво – изготвяни и преподавани от аниматори и хореографи с дългогодишен опит.
За сезон лято 2017г. целим да образуваме екипи с амбициозни, весели аниматори, които да работят с удоволствие и да даряват усмивки на хората около себе си!

Твоите задължения като аниматор ще бъдат:
-да водиш спортните, фитнес или детски мероприятия в хотела
-да общуваш с гостите
-да организираш весели игри около басейна
-да участващ във вечерните програми - танцови, комедийни, караоке и други
-да си център на вниманието

Ние предлагаме:
-настаняване в хотела или в близост до него
-изхранване в хотела
-работно облекло
-коректно отношение
-трудов договор
-професионално обучение
-възможност за професионално развитие и целогодишна заетост
-високо заплащане

От теб очакваме:
-ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАШ
-да говориш чужди езици (поне един от следните: английски, немски, руски, румънски, френски)
-да харесваш сцената
-да можеш или поне да обичаш да танцуваш
-да имаш основни спортни познания
-да харесваш деца
-да обичаш да работиш в екип

Ако имаш желание да се развиваш чрез общуването си с различни хора от различни култури, да създадеш международни контакти, да се изявяваш ежедневно на сцена, да затвърждаваш и подобряваш езиковите си и общо културни познания АНИМАЦИЯТА е работата за теб. А ако търсиш развитие, отношение, качествено обучение и право на избор, БИ АКТИВ ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ е фирмата за теб! Ние ще се радваме да те приемем в голямото ни семейство!

Моля, изпращайте автобиографиите си на английски език
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:
Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство
Гр. Бургас, Гр. Варна, Гр. Велико Търново, Гр. Пловдив, Гр. Слънчев бряг, Албена, Гр. София
Адрес:
гр. Варна, бул. Христо Смирненски 237, оф.9
Дата:
20.Май.2017