Обява
Gi Group

ШЛОСЕР- Пазарджик
Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлaгаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

За наш клиент – компания компания създадена да предоставя усъвършенствани и персонализирани складови, логистични и производствени решения за вашия бизнес, търсим да назначим служители на длъжността: ШЛОСЕР

Вашите отговорности ще включват:
-Поддържа в изправност инструменталната екипировка (шприц формите), като извършва техническо обслужване, периодични прегледи и начална диагностика;
- Следи за техническото състояние на машините и съоръженията;
-Локализира и отстранява възникнали повреди.

Вашият профил:
- Средно техническо образование;
- Добра техническа и компютърна грамотност;
- Добри теоретични познания по специалността;
- Опит в аутомотив индустрията се счита за предимство.

Компанията предлага:
- Работа в модерно предприятие;
- Конкурентно възнаграждение и програма за стимулиране;
- Осигурен транспорт;
- Двусменен режим на работа;
- Ваучери за храна.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете своя автобиография.
Всички предоставени от вас данни са защитени по смисъла на GDPR и ще бъдат използвани само за целите на тази селекция.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал / лиценз № 2348 от 18.09.2017 г. (безсрочен).
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. София
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
17.Април.2024
Организация:
Gi Group
Организация:
Фирма/Организация Директно търсеща служители
Детайли за организацията:
Повече информация за Gi Group може да получите ТУК