Обява
Gi Group

Кранист (на мостови кран)
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент – бързо развиваща се производствена компания, търсим отговорни и мотививани кадри за позицията:

Кранист на мостови кран

Изисквания:

-Завършено средно образование

-Друга квалификация: машинист – крановик с документ за правоуправление на повдигателен кран.( Преминал курс за обучение с издаден сертификат за правоспособност на повдигателен кран)
-Професионален опит КАТО КРАНИСТ – минимум 3 години

Задължения:

-Желание за работа и отговорност
-Концентрация и компетентност

Компанията предлага:

-Работа в сплотен и динамичен екип
-Мотивиращо възнаграждение + бонусна система
-Поемане на транспортни разходи

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Машиностроене
Населено място:
Гр. Русе
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
28.Септември.2017
Организация:
Gi Group