Обява
Easy Consult

Специалист контрол на качеството – ОТК /може и без опит/
Описание
За голяма производствена компания в област Шумен търсим

Основни отговорности:

Контрол на производството на всички видове детайли и изделия;
Разчитане на конструктивни чертежи, техническа документация и изискванията към продуктите;
Извършване на операции за контрола на готовите детайли и изделия.

Изисквания:

Професионален опит на подобна длъжност е предимство;
Средно специално или висше техническо образование;
Отлична компютърна грамотност и умения за работа с измервателни уреди;
Отговорно отношение към поставените задачи и внимание към детайлите.

Компанията предлага:

Възможности за повишаване на квалификацията;
Мотивиращо възнаграждение;
Осигурена храна по време на работа;
Социални придобивки;
Сигурна работа и коректно отношение;
Осигурен транспорт за служители от други населени места;

Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете актуална автобиография и ще се свържем с Вас в най-кратък срок.

За повече информация можете да се обадите на тел. 0882 907 320.

Изи Консулт е българска консултантска компания, предлагаща иновативни решения за управлението и развитието на човешки ресурси на нашите клиенти.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Услугите на Easy Consult са напълно безплатни за кандидатите.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Машиностроене
Металургия и минно дело
Населено място:
Гр. Шумен
Адрес:
Sofiya; Mladost 4; Business Park 1
Дата:
28.Юни.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал