Обява
Агенция Анонс 2014 ЕООД

Работници за земеделие, сезонна работа в Португалия
Описание
Португалия спешно!
Земеделие, сезонна работа
от май до края на декември - не се изисква език /английският е предимство/

Задължения:
- Бране на облагородени малини, вишни, череши;
- Грижи, бране, сортиране и опаковане на сезонни зеленчуци и плодове;
- Поддръжка и монтаж на оранжерии;
- Шофьорски книжки, правоспособност за автомобили, трактори, селскостопански машини, опит в строителство - са предимство.
- Събиране, сортиране и опаковане на билки

изисквания :
- Мъже, жени, двойки, семейства от 20 до 50 години
- Заплащане - всяка работа е на регламентирана норма. ,средно месечно чисти се получават между 800 - 900 евро, + бонуси, заплащат се премии за производителност /пример: реколта при минимален добив от 3 кг / час, всички килограми отгоре се заплащат по таблица/. обикновено се получават средно 1100, 1200 евро месечно.
- Субсидия за храна 4.52 на отработен ден, извънредният труд се заплаща 4.5 евро на час;
- Квартира - нормални жилища или контейнери, 4 души в стая - 14 квадратни метра
- на 1,5 км. има супермаркет;
- Пътуване - автобус или самолет - по желание /за ваша сметка/.

Във фермата работят от няколко години селскостопански работници от българия.
основното изискване е да кандидатстват хора с опит в земеделската работа , издържливи физически, мотивирани да работят в групи.

За повече информация може да се обадите от 10:30 до 16:30 на телефони: 02 /9449280, 02 /9448795 и GSM: 0889433365.
Международни програми
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:
Селско, горско стопанство, рибовъдство
Държава:
Друга държава
Адрес:
бул Васил Левски 112, ет 3, София 1527, Софийска
Дата:
14.Юли.2017