Обява

Склададжия
Ref.No:
002
Фирма „ЕН ЕНД КЕЙ КОЗМЕТИКС ДИВЕЛОПМЪНТС” ООД , гр. Радомир е производител на широка гама декоративната козметика . Модерните технологии и оборудване, както и високото качество на произвежданата продукция осигуряват висока конкурентоспособност и стабилни позиции на международните пазари.
Във връзка с разширяването на дейността си, търсим да назначим организиран и отговорен служител за позицията „СКЛАДАДЖИЯ” .

Вашите отговорности:
• Извършване на товарно - разтоварни дейности ;
• Подреждане и фолиране на стоките на палета;
• Ежедневно обработване на документи;
• Отговорност за повреди на стоката при товарно-разтоварните работи.

Нашите изисквания:
• Средно образование;
• Английски език на работно ниво;
• Компютърна грамотност и умения за работа със складова програма;
• Умения за работа в екип;
• Извършване на периодични инвентаризации в склада;
• Шофьорска книжка и свидетелство за управление на мотокар;
• Отговорност, организираност, съсредоточеност ;
• Опитът на подобна позиция е предимство.

Ние Ви предлагаме:

• Отлични условия на труд;
• Фирмено обучение;
• Трудов договор;
• Конкурентно заплащане;
• Възможност за развитие.

Ако искате да кандидатствате за обявената позиция, моля изпратете актуална автобиография.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Изисквания към кандидата
Образование: Средно

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Производство
Населено място:
Гр. Перник, Гр. Радомир
Дата:
15.Март.2017
Организация:
"ЕН ЕНД КЕЙ КОЗМЕТИКС ДИВЕЛОПМЪНТС" ООД