Exclusive

МОНТАЖНИК НА МЕБЕЛИ
Ref.No:
1
Ние сме утвърдена мебелна фирма, която поради значително увеличаване на обема на работа, търси за производствената си база, отговорна личност за позиция

МОНТАЖНИК НА КОРПУСНА МЕБЕЛ

Отговорности:
* извършване „сух монтаж” на място в производствената ни база, сортиране, преработка и контрол на детайлите, част от цялостната мебел;
* извършване монтаж на адрес на клиента, при спазване на фирмените изисквания
* умения за работа с различни машини и инструменти, използвани в мебелното производство

Изисквания:
* завършено подходящо образование;
* познаване технологията за производство на корпусна мебел;
* техническа грамотност, разчитане на чертежи;
* опит в производството на мебели - предимство;
* способност за работа в екип;
* сръчност, прецизност, добра концентрация и внимание към детайлите;

От нас очаквайте:
* интересна и разнообразна работа в утвърдена фирма
* индивидуално възнаграждение, обвързано с Вашите качества;

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

ДОКУМЕНТИ НА КАНДИДАТИ БЕЗ ОПИТ В МЕБЕЛНОТО ПРОИЗВОДСТВО НЯМА ДА БЪДАТ РАЗГЛЕЖДАНИ!!!
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Категория:
Производство
Дата:
19.Септември.2016
Организация:
ВАЛИЯН ООД