Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Маркетинг координатор
Ние сме много успешна международна търговска компания – силни, динамични и коректни. Нашият екип залага на мотивацията и ангажимента на всеки един от нас. Ние предлагаме възможности, успехи и бъдеще.

Направление „Маркетинг“ има отговорната задача да представя фирмата в публичното пространство, планира и подготвя средствата за реклама.

Вашите задачи:

Вашите бъдещи задължения на тази позиция ще включват координацията и актуализацията на маркетинговия план и релевантните за него активности. Коректното въвеждане на маркетинговия план на национално ниво в SAP-PMR. Координация на работата между местния маркетингов екип и „Marketing International“, управление на марката в съгласуване с директор направление „Маркетинг“ и „Marketing International“, изготвяне на презентации, дефиниране и изготвяне на стратегия за спонсорство в съгласуване с директор направление „Маркетинг“, координация и управление на проекти.

Вашият профил:

Подходящо висше образование в сферата на Маркетинга
Много добро владеене на немски език (владеенето и на английски ще се счита за предимство)
Минимум 3 години опит в сферата на Маркетинга в компания или рекламна агенция
Опит в работа със SAP ще считаме за предимство
Креативност и иновативност

Ние Ви предлагаме:

атрактивно възнаграждение
интересни и отговорни задачи
работа в динамичен екип и възможност за обмен на международно know-how
отлични възможности за кариера и развитие
подкрепа, доверие и признаниe

Изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:

автобиография с актуална снимка
мотивационно писмо

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Маркетинг

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Маркетинг
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
9.Октомври.2017