Обява
Horizons Bulgaria

Стажант Маркетинг и организиране на събития
Ref.No:
CEO032017
Horizons е консултантска фирма с 13-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

Във връзка с проекта Наука и образование за интелигентен растеж 2014-2020 г., финансиран от Европейския съюз, търсим да назначим Стажант Маркетинг и организиране на събития.

Кандидатите трябва да са активни студенти (редовна или задочна форма), да не са провеждали друга практика по програмата.

Практическо обучение съответства на изучаваната от студента специалност или професионално направление (професионални направления или област на висше образование), в рамките на 240 (астрономически) часа в реална работна среда в изпълнение на задачи, възложени от обучаващата организация съгласно предварително изготвена програма.

Нашето предложение:
• Гъвкаво работно време (пълен или непълен работен ден)
• Възможност за съчетаване на работата с програмата в университета
• Позитивна и приятелска работна атмосфера

Основни задължения:
• Комуникация с клиенти, партньори и участници в събитията
• Контакти и срещи с подизпълнители, уточняване на детайли за събитията
• Участие в организирането на събития – регистриране на участниците, подготовка на залата
• Поддържане и развиване на бази данни
• Събиране и систематизиране на информация за различни индустрии
• Подготвяне на текстове и рекламни материали
• Поддържане и актуализиране на уебсайта на организацията и корпоративните профили в социалните мрежи.
• Подпомагане работата на екипа

Очакваме от вас:
• Познания в областите: маркетинг, връзки с обществеността, организиране на събития
• Отлично владеене на английски език (втори чужд език е предимство)
• Комуникативност и проактивност
• Много добра компютърна грамотност-Word, Excel, PowerPoint, Outlook
• Познания в областта на графичния дизайн е предимство
• Интереси в областта на Управлението на човешки ресурси
• Умение за приоритизиране на поставените задачи, управление на времето и спазване на крайни срокове
• Умения за ефективна работа в екип
• Гъвкавост и креативност

В случай, че проявявате интерес към посочената позиция, ще се радваме да получим Вашата кандидатура.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Хорайзънс има лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Маркетинг, Връзки с обществеността, Икономика

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:
Реклама, PR
Маркетинг
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
15.Март.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал