Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Младши Графичен Дизайнер
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Наш клиент в момента е агенция за пълно рекламно обслужване, използваща иновативни и модернистични технологии на работа. Притежават богата материална база – широкоформатни дигитални принтери, 3D принтери, режещи маси и плотери, които гарантират перфекционизмът в изработката на материалите.
За техния екип от креативни и млади професионалисти търсим да назначим перспективен, динамичен и позитивен човек на позиция:

Отговорности:
•Обработка на изображения;
•Графично оформяне на рекламни визии, брошури, флаери, плакати и електронни банери и други на водещи български и световни брандове;
•Концепция и дизайн на печатни и уеб рекламни кампании и материали;
•Стриктно и прецизно изпълнение на поставени задачи и цели;
•Преследване на крайни срокове и постигане на резултатност;

Какво предлагаме:
•Отлично обучение в сферата на графичния дизайн, предоставено директно от гуру специалист в областта;
•Възможност за кариерно и професионално развитие;
•Придобиване на знания, умения и усъвършенстване на тънкостите на графичния дизайн;
•Креативна и енергична работна атмосфера в млад и динамичен екип;
•Конкурентно възнаграждение;
•Допълнително заплащане при извънредно положен труд;
•Трудов договор;

Изисквания към кандидата:
•Силна мотивация за придобиване на знания и развитие в сферата на графичния дизайн;
•Отлична компютърна грамотност, комуникативни умения и работа в екип;
•Добро ниво на английски език;
•Организираност и прецизност при изпълнение на задълженията;
•Коректност и лоялност към работодателя;
•Креативност и инициативност;
•Голямо предимство ще бъдат възможността за работа на: Adobe Photoshop, CorelDRAW, Adobe InDesign и Adobe Illustrator, както и предпечатната подготовка;

Кандидатствайте като изпратите CV на:

E-mail: info@hrs-bg.com

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017

Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Категория:
Дизайн, Криейтив, Видео, Анимация
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
14.Март.2017