Обява

Microsoft Dynamics NAV Developer
Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси с 2900 офиса в повече от 80 държави. Всеки ден над 600 човека в света започват работа благодарение на нас.
В момента търсим за един от нашите партньори – водеща компания с над 22 години опит във внедряването на иновативни IT решения за управлението на бизнеса, търсим мотивиран и амбициозен кандидат за позиция:

Описание
Отговорности и задължения:

- Разработва и тества функционалността, допълнителни SQL отчети и интерфейса към ERP системата
- Участва в провеждането на техническо обучение на клиенти, както и в процеса на следпродажбената поддръжка
- Отговаря за документирането на направените разработки
- Отлично познава управленската информационна система (Microsoft Dynamics NAV), разучавайки нейните нови функционалности и възможности
- Познава и разучава възможностите на Microsoft SQL Server, както и продуктите на Microsoft с цел развиване и оптимизиране на система

Изисквания към позицията:

- Oпит на подобна позиция – минимум 1 година
- Завършено образование в сферата на Компютърните системи или Информационните технологии
- Работно ниво на владеене на Английски език
- Придобит опит на позиция Microsoft Dynamics NAV Developer (ще се счита за предимство)
- Опит с писане на заявки, store procedures, функции в Microsoft SQL Server или изграждане на отчети на Microsoft Reporting Services (ще се счита за предимство)
- Разработка на български счетоводен/ERP софтуер (ще се счита за предимство)
- Добри познания по C++ или C#

Компанията предлага:

- Стимулиращо възнаграждение и допълнителни социални придобивки
- Възможност за работа в млад и амбициозен екип
- Обучения за повишаване на квалификацията

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашата актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките ресурси.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Интернет
ИТ и Компютърни специалисти
Адрес:
гр.София, ул.Никола Мирчев №33
Дата:
26.Юни.2017
Организация:
Менпауър България ООД
Организация:
Агенция за подбор на персонал