Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Мениджър ПТО и проекти
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не правите изключение.

За наш клиент - Строително-инвестиционна компания, съсредоточена в изграждането на луксозни жилищни сгради, търсим опитен и отговорен кандидат на позицията:

Основни задължения и отговорности:

Преглежда и анализира архитектурни проекти, като отговаря за контакта с външни архитекти и проектанти;
Изготвя подробни количествено-стойностни сметки, календарни и линейни графици;
Отправя запитвания за оферти към доставчици и подизпълнители;
Остойностява довършителни работи за клиенти;
Провежда срещи с подизпълнители, доставчици и клиенти;
Проучва цени, новости в строителните материали и технологии в областта на строителството.

Изисквания към кандидатите:

Завършено висше инженерно и/или архитектурно образование;
Много добро познаване на строителния процес, цените в строителството и на строителните материали;
Опит на сходна позиция минимум 3 години;
Добро познаване на действащата нормативна база в областта на строителството, отлично познаване на ЗУТ , както и всички строителни наредби и книжа;
Отлична компютърна грамотност - MS Office, AutoCad и други;
Умение за приоритизиране на задачи и спазване на поставени срокове;
Прецизност и внимание към детайлите.

Компанията предлага:

Атрактивно възнаграждение;
Допълнителен социален пакет за служители;
Динамична и предизвикателна работа;
Възможност за дългосрочна, професионална реализация.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Инженери
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
30.Октомври.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК