Обява

РАБОТНИЦИ ХИДРОИЗОЛАЦИИ
"ВИ ДЖИ ЕФ Инженеринг" ЕООД е специализирана фирма за проектиране, управление на проекти и изпълнение на строително-монтажни работи в няколко основни направления:
• Системи за инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Системни решения за озеленяване и ландшафтно проектиране;
• Покривни и хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Интегрирани соларни системи за скатни и плоски покриви.
За нуждите на екипа, търсим:

Изисквания:
- Желание за работа
- Кандидатите да нямат страх от висичини
- Точност и коректност
- Организационни умения
- Комуникативна и неконфликтна личност

Отговорности:
- Изпълнение на хидроизолационни системи и тенекеджийски работи на обекти изпълнявани от фирмата на територията на страната;
- Полагане и разгъване на хидроизолационни мембрани;
- Извършване на товаро-разтоварни операции.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:
Строителство, Архитектура
Инфраструктура
Населено място:
Гр. Бургас, Гр. Пловдив, Гр. София
Адрес:
София, 1582, бул. Проф. Цветна Лазаров 115
Дата:
1.Ноември.2017
Организация:
Ви Джи Еф Инженеринг ООД
Повече информация за Ви Джи Еф Инженеринг ООД може да получите ТУК