Обява
Gi Group

Специалист качество на доставките
Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2400 служители в 22 страни на територията на Европа, Азия и Америка.

Нашият клиент е водеща компания в сферата на производство и продажба на автомобилна, телевизионната и аудио техника, както и на специална инструментална и технологична екипировка и други изделия. Във връзка с развитието на дейността на компанията, търсим професионалист, който да стане част от екипа на позиция:

Отговорности:

• Участва и представлява дружеството при срещи с доставчици свързани с осигуряването на качество;
• Одобрява, оценява и сравнява доставчици, като осъществява на контрол на съответните документи;
• Съдейства при проследяването на несъответстващите документи и изготвянето на 8D при рекламация на/към доставчиците;
• Уведомява заинтересованите лица при възникване на проблеми с качеството на материали и продукти от доставчици;
• Съдейства за изготвяне и актуализиране на инструкциите за входящ, изходящ и операционен контрол, контролните планове и други документи, свързани с качеството;
• Изготвя необходимите документи за оценка на доставчиците.

Изисквания:

• Висше техническо образование;
• Познания по ISO 9001 или ISO/TS 16949;
• Добра компютърна грамотност MS Office;
• Много добро владеене на английски език – работа с техническа документация и кореспонденция (устна и писмена);
• Добри организационни умения и стремеж за постигане на резултати.

Компанията предлага:

• Предизвикателна работна среда в екип от професионалисти;
• Възможност за придобиване на нови знания и умения;
• Отлични условия на работа;
• Мотивиращо възнаграждение.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете своята автобиография и мотивационно писмо.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Техническо образование

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Специалист - качество
Адрес:
бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6
Дата:
26.Септември.2017
Организация:
Gi Group