Обява

Сухо строителство - монтажник на гипсокартон
Описание
СТРОИТЕЛНА ФИРМА ТЪРСИ МОНТАЖНИК НА ГИПСОКАРТОН :

Изисквания:

• Сухо строителство - задължителен опит;
• Добра техническа грамотност;
• Работа с измервателни инструменти;
• Умения за работа в екип;
• Коректност;
• Възможност за дългосрочна, постоянна ангажираност;
• Чести командировки в страната и чужбина.

• Шпакловане и боядисване - предимство.

Отговорности;
• Отговорно отношение към поставените задачи
• Организираност
• Поддържа ред и чистота на работното място
• Спазване вътрешно-фирмените разходни норми за труд, материали.

Фирмата предлага:

• дългосрочен ангажимент
• много добро възнаграждение

ЗА ПОВЕЧЕ ВЪПРОСИ И ИНФОРМАЦИЯ : 0876547070

Единствено одобрените кандидати по автобиография ще бъдат канени на интервю.
Изисквания към кандидата
Образование: , Профил: Профил

Езикови познания:
Френски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Служители

Категория:
Строителство, Архитектура
Дата:
1.Юни.2017
Организация:
ЛИТ СТРОЙ ЕООД