Обява
Societe Generale Експресбанк АД

Ръководител Офис (по заместване)
Societe Generale Експресбанк, част от Societe Generale Group, е една от водещите финансови институции в България с 400 000 клиенти и 1500 служители. Като клиентски-ориентирана банка, нашата мисия е да подкрепяме проектите на своите клиентите чрез осигуряване на финансов съвет, отговарящ на техните нужди.

В момента търсим да назначим на договор по заместване Ръководител Офис, който да се присъедини към нашия екип в град Варна.

Отговорности:
■ Отговаря за постигането на търговските цели, поставени пред офиса.
■ Управлява оперативната дейност на офиса и ръководи служителите.
■ Контролира банковите операции в офиса.
■ Одобрява кредити и други сделки.

Изисквания:
■ Професионален опит на сходна позиция в банковата сфера - 2 години.
■ Висше икономическо образование.
■ Владеене на английски език на добро ниво е предимство.
■ Компютърна грамотност.
■ Отлични комуникативни и междуличностни умения.
■ Ангажираност и самоинициативност, гъвкавост и възможност за адаптиране към динамично променлива среда.

Ние предлагаме:
■ Позиция във водеща международна банка на българския пазар.
■ Атрактивно възнаграждение и социални придобивки (вкл. допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, допълнителен платен годишен отпуск и др.).
■ Обучения и възможности за развитие.

Ако позицията отговаря на Вашия опит и професионални интереси, моля изпратете подробна автобиография чрез бутона "Кандидатствай".

Ще се свържем само с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Банково дело
Финанси
Бизнес /консултантски услуги
Населено място:
Гр. Варна
Адрес:
град Варна, 9000, бул. „Владислав Варненчик” 92
Дата:
2.Ноември.2017
Повече информация за Societe Generale Експресбанк АД може да получите ТУК