Обява
Horizons Bulgaria

Банков Служител към сектор Запори
Ref.No:
RB2110
Horizons е консултантска фирма с над 13-годишен опит на пазара в България, специализирана в подбор на персонал на средно управленско и експертно ниво. Компанията комбинира ефективността на класическия подход с най-добрите практики на директния контакт и управлението на проекти в областта на човешките ресурси. Ние предлагаме многообразие от възможности за кариерно развитие в контекста на различни проекти, компании и функции.

За наш клиент – сериозна и добре развита чуждестранна търговска банка, търсим да назначим екип по временен проект на длъжност:

Отговорности:

- Работа със система за документооборот
- Работа с бази данни под Lotus Notes
- Проверки в счетоводната система на банката
- Изготвяне на отговори до съответните органи, наложили запор
- Закриване на досиета по запори
- Събиране, класиране и поддържане на клиентски досиета във връзка с обработване на запори
- Сканиране на документи

Изисквания за заемане на длъжността:

- Подходящо образование – средно или висше, с бизнес насоченост
- Умения за работа с Microsoft Office (Word, Excel)
- Комуникационни умения
- Отговорност и прецизност при изпълнение на служебните задължения
- Стриктност и експедитивност при работа с документи
- Добра писмена и устна култура
- Опит за заемане на длъжността не е задължителен, но предимство са познанията и опитът в банковата сфера и/или обработка на различни видове документация и електронни данни

Ние предлагаме:

- Заетост на пълен работен ден с фиксирано работно време
- Фиксирано възнаграждение, срочен трудов договор при условия на временна заетост
- Възможност за придобиване на опит в сферата на банковия бизнес
- Работа в комфортен офис с приятна атмосфера
- Възможност за предложение на постоянен трудов договор след изтичане срока на проекта

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография.

Хорайзънс има лиценз за посредническа дейност №2118, валиден от 27.09.2016.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:
800 лева на месец

Категория:
Банково дело
Адрес:
гр. София, бул. Христо Смирненски 7, п.к. 1164
Дата:
17.Ноември.2017
Организация:
Агенция за подбор на персонал
Детайли за организацията:
Повече информация за Horizons Bulgaria може да получите ТУК