Standard Plus
Дм България ЕООД

Референт Стоково счетоводство
Ref.No:
Ref_WABU
Описание
Моето Бъдеще, моят дм
dm drogerie markt е международно експандиращо търговско дружество със седалище в Австрия (Залцбург) с повече от 56 500 служители в над 3 300 магазина в Австрия и дъщерните дружества в средна и източна Европа, признат за един от най-добрите работодатели в Европа и търсим:

Вашите отговорности:
- Приемане и проверка на първични финансово-счетоводни документи за стоково-материалните запаси и своевременното им осчетоводяване;
- Обработка на рекламации и коригиращи документи;
- Изготвяне на справки и анализи за движенията и остойностяването на стоково- материалните запаси;
- Вътрешнофирмена комуникация и съвместна работа с партньори на фирмата по въпроси , свързани със стоково-материалните запаси

Вие сте успешният кандидат, ако притежавате:
- Икономическо образование;
- Отлична компютърна грамотност (Excel);
- Минимум 2 години трудов стаж;
- Владеенето на немски език и работа със SAP е предимство;
- Отговорност, организираност и аналитичност

Присъединявайки се към нас, ние Ви предлагаме:
- сигурността и предимствата на голяма европейска компания;
- интересна работа с възможност за развитие на индивидуалния потенциал;
- възможности за бъдещо професионално развитие и кариера;
- приятен работен климат

Проявявате ли интерес?
Тогава кандидатирайте се до 13.10.2017 г. с автобиография, мотивационно писмо
и приложена снимка.

Контакт ще бъде установен само с одобрените кандидати!

С изпращане на кандидатурата си, Вие се съгласявате личните Ви данни да бъдат събирани и обработвани от „дм България“ ЕООД за целите на подбора и назначаването, при спазване на императивните изисквания на действащото законодателство.
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
район Младост, Цариградско шосе 115 M, сграда Д, ет.3, офис 3.1
Дата:
13.Септември.2017