Обява
ЕЙЧ АР ЕС България ООД

Оперативен счетоводител
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента за един от нашите клиенти търсим да назначим мотивиран специалист на позицията:

Отговорности:

• Съставя първични счетоводни документи;
• Класифицира и сортира, подрежда и архивира отчетната информация в установените срокове;
• Извършва анализ на синтетичните сметки и аналитичните партиди по тях, ежемесечно приключва разчети по ЗДДС;
• Съставя разчетно-платежни ведомости за възнаграждения на персонала, като представя справки и отчети за тях;
• Получава, събира и обработва статистическа, финансова и друга отчетна информация, свързана с дейността на предприятието като следи за своевременното й създаване и придвижване;
• Комуникира с клиенти във връзка с текущата работа и уточняване на детайли;
• Извършва контролни проверки на материалноотговорни лица и др.

Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение;
• Ключова позиция в развиваща се компания;
• Млад и сплотен колектив;
• Коректно отношение.

Изисквания:

• Завършено висше икономическо образование;
• Минимум три години опит на сходна позиция;
• Силно развито чувство за отговорност, внимание към детайла и организираност;
• Добри комуникативни умения и добри умения за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 1510/14.09.2012 валиден до 14.09.2017
Изисквания към кандидата
Образование: Бакалавър, Профил: Профил

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:
Счетоводство и Одит
Адрес:
София, ул. Юнак 11-13
Дата:
16.Март.2017