Обява
ЧЕЗ България ЕАД

Специалист Администриране на отворен пазар за гр.София
Описание
Основни задължения:

- Обслужва качествено и компетентно клиентите с услуги предоставени от ЧЕЗ, в съответствие с фирмените изисквания.
- Качествено и компетентно изпълнява всички дейности по администриране на отворен пазар, в частта и обхвата на разпределителното дружество;
- Своевременно и коректно обработва писмената кореспонденция с клиентите на отворения пазар;
- Обезпечава изпълнението и следи за качеството на обслужването.

Изисквания:

- Средно образование - техническо/икономическо;
- Опит в работата с клиенти ще се счита за предимство;
- Много добра компютърна грамотност – MS Оffice;
- Отлични комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Умения за работа в стресови ситуации.

Моля, изпращайте Автобиография с Реф.№ CBSAOP/Sf-173.
Само одобрени по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информираме Ви, че “ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД е регистрирано като администратор на лични данни в регистъра на администраторите на лични данни, поддържан от Комисията за защита на личните данни под Идентификационен номер34603. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ ЕАД поема задължение да обработва, използва и съхранява личните Ви данни, като гарантира опазването им в тайна от трети лица. Информираме Ви, че „ЧЕЗ БЪЛГАРИЯ“ EАД може да предоставя личните Ви данни на държавни, общински органи и институции, банки, търговски дружества, юридически и физически лица, когато има такова задължение по силата на специална законова разпоредба. Информираме Ви, че имате право на достъп и право на коригиране на Вашите лични данни, имате право да възразявате срещу обработването, разкриването или използването на Вашите лични данни.
Изисквания към кандидата

Трудов опит:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Служители

Категория:
Администрация
Административни и офис дейности
Адрес:
бул. Цариградско шосе №159
Дата:
5.Октомври.2017