Обява
Кауфланд България ЕООД енд Ко КД

Стажанти в направление Човешки ресурси
Ние сме много успешна международна търговска компания – силни, динамични и коректни. Нашият екип залага на мотивацията и ангажимента на всеки един от нас. Ние предлагаме възможности, успехи и бъдеще.

Стажантската ни програма може да даде начало на Вашата кариера в международна компания, лидер на пазара, с утвърдени правила и процедури, в която ще имате възможност да приложите на практика теоретичните си познания, съчетани с обучение в реални работни процеси.

Вашите задачи:

Вашите бъдещи задължения на тази позиция ще включват подпомагане на дейности в направление Човешки ресурси: участие в процеса по подбор на кандидати; съдействие при организацията на кариерни изложения и мероприятия на направлението; подпомагане на дейности, свързани със социалните програми на компанията; подреждане, класиране и архивиране на документи; обработка на документация, свързана с персонала; въвеждане на информация в база данни; подготвяне на презентации; изготвяне на справки и др.

Вашият профил:

имате завършено висше образование в областта на човешките ресурси или сте студент в специалност с насоченост човешки ресурси и все още нямате трудов стаж по специалността
Вие сте на възраст до 29 г. (съгласно чл. 233 б, ал.1 от КТ)
имате много добри компютърни умения (MS Office)
имате добри организационни и аналитични умения
владеенето на немски език ще считаме за предимство

Ние Ви предлагаме:

трудов договор за стажуване по чл. 233 б от КТ за период от 6 месеца
заплата 600 лв. бруто на месец за 8 - часов работен ден
ваучери за храна на стойност 60 лв. месечно
отлични възможности за придобиване на практически познания
разнообразни, предизвикателни и отговорни задачи
подкрепа, доверие и признание

Ако предложението ни е интересно за Вас, изпратете ни Вашите документи за кандидатстване:

автобиография с актуална снимка
мотивационно писмо

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Личните данни, които доброволно предоставяте, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.
Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:
Човешки ресурси
Адрес:
1233 София, ул Скопие 1 А,
Дата:
4.Септември.2017